Chudnite bez straty energie

Každý pozná hon za dokonalou postavou. Zo všetkých kútov sveta sa na nás valia dokonalé telá modeliek či herečiek. Na všetkých sociálnych sieťach nám dennodenne vyskakujú takéto fotografie žien v plavkách. Preto sa normálne ženy trápia svojimi postavami, keď vidia tie dokonalé telá, povedia si, že prečo by aj ony nemohli mať takéto. No nie je to až také jednoduché, ba dokonca častokrát to je až nemožné.

fitnes

Netreba zabúdať, že tieto fotografie sú často upravované profesionálmi, ktorí sa vyznajú vo photoshope. Čiže je to niekedy len klam a ilúzia. Tiež si tieto „dokonalé“ ženy môžu dovoliť zaplatiť rôzne plastické operácie, či iné skrášľujúce procedúry, ktoré stoja veľa peňazí, a obyčajné ženy si ich nemôžu dovoliť. Taktiež tieto ženy nie sú dokonalé vždy, len na tých fotkách. Zapózujú, odfotia sa a tvária sa dokonalo. No aj ony majú svoje nedokonalosti akými sú celulitída, či faldíky na bruchu. Nikto nie je dokonalý a na to pamätajte.

běh

No ak chcete zlepšiť svoju postavu a taktiež psychické zdravie, začnite cvičiť a zdravšie jesť. V žiadnom prípade nedržte hladovky, vždy musíte jesť, inak by ste si mohli spôsobiť zdravotné problémy a taktiež takto prídete o všetku svoju energiu. Nahraďte drastické diéty kedy nič nejete, zdravým jedlom a jedzte viac. Uvidíte ako vám vaša váha začne klesať. Jedzte oveľa viac zeleniny a ovocia a jedzte to stále, každé dve hodiny by ste mali jesť niečo malé. Nikdy nedovoľte aby vás prepadol vlčí hlad, kedy vyjete celú chladničku.

zelenna

Nezabúdajte na pohyb. Pohyb je veľmi dôležitý pre vaše zdravie ale aj pre vaše chudnutie. No nezničte sa tam, všetko treba robiť s mierou. Cvičte tak ako vám to vaše telo a práca dovoľujú, no nech je to minimálne tri krát do týždňa. Vaše telo pri chudnutí potrebuje veľa pohybu, no nemusí to byť nutne vo fitnescentre. Chodievajte cvičiť do prírody, na prechádzky so psom či do lesa na huby, každý pohyb sa ráta.