Moderná spálňa v hnedej

Máte starú, neprerobenú spálňu už dlhé roky? Necítite sa v nej komfortne a nedokážete sa tam sladko vyspať? Je čas na zmenu! Zmeňte svoju spálňu od podlahy. Všetok starý nábytok vyhoďte alebo darujte na charitu, kde ešte môže mať nejaký úžitok. To isté sa týka kobercov, či záclon a podobne. Všetko je potrebné vymeniť za niečo čo sa vám páči a je to hitom roka. Tohto roku dizajnéri určili za hit príjemné odtiene hnedej https://extip.sk/moderna-spalna-v-hnedej-, farba dreva je veľmi príjemná a zároveň hrejivá.

místnst


Vymeňte starú podlahu alebo linoleum za novú kvalitnú drevenú podlahu, vyberte si svetlejší alebo tmavší odtieň, vždy opačne od nábytku, aby vám to nesplývalo. Ak nechcete drevenú podlahu z dôvodu, že sa o ňu bojíte starať, existujú aj rôzne náhrady dreva, ktoré majú požadovaný vzhľad. Ak už máte podlahu osadenú, nasledujú steny. Trendy farbou je biela s množstvom farebných obrazov, no ak nie ste zástanca bielej farby na stenách, vyberte si nejakú príjemnú a hlavne teplú farbu. Chladné farby nepôsobia dobre na vaše zdravie, taktiež sa vyhýbajte agresívnym farbám, vďaka ktorým sa vaše manželstvo môže uberať zlým smerom. Jednu stenu môžete obložiť kameňom, bude to vyzerať veľmi štýlovo.

manželská postel


Ak máte vymenené podlahy a namaľované steny, vyberte vhodný nábytok. Začnite pohodlnou posteľou, ktorá bude z kvalitného dreva, veľmi pekne ukážu postele v tmavej hnedej farbe. Tmavé drevo vyzerá veľmi luxusne. Skrine a bielizníky laďte do rovnakého vzoru, vyberajte masívne drevo, ktoré je najkvalitnejšie.

Na záver potrebujete svoju izbu vyzdobiť doplnkami. Zadovážte si veľa zrkadiel a obklopte ich svetielkami. Vtedy vaša spálňa bude pôsobiť teplo a taktiež pozitívne. Nezabúdajte na koberec pod nohy, najlepšou voľbou sú kožušiny, ktoré z vašej spálne spravia luxusnú izbu. Zaobstarajte si aj pekné záclonky podľa vášho vkusu, taktiež nezabudnite na žalúzie pre príjemný spánok. Hlavné sú kvety, kvety nesmú chýbať v žiadnej izbe, produkujú čistý kyslík čiže sú prospešné aj pre vaše zdravie.