Prečo mať deti?


Väčšina mužov má ženy zafixované ako osoby, ktoré milujú deti, ktoré ich chcú mať veľa a ktoré sa nevedia nabažiť pohľadom na kočík. No potom sú tu aj tie ženy, ktoré sa skôr tvária rozpačito, nevedia, čo by mali robiť a majú pocit, že deti nemajú rady a ani ich vlastne nechcú mať. To je však veľmi často len nejaký pocit, ktorý vôbec nemusí byť pravdivý. Ide hlavne o to, že to stále nie je vaše dieťa, na ktoré sa pozeráte. Veľmi často si myslíte, že nemáte rada deti, ale keby ste mali svoje, zistili by ste, že by ste ho nedali za nič na svete.

dítě

Nezahadzujte možnosť mať dieťa
Spomeňte si na to, koľko žien by deti mať chcelo, ale nemôže verte tomu, že aj keď si myslíte, že to nie je podstata vášho života, je príjemné vedieť, že tu po vás niekto vždy zostane. Niekto s vašou krvou. Niekto, kto si na vás bude pamätať, kto vás bude milovať. Skutočne si môžete byť istá tým, že jedného dňa budete dieťa chcieť. A okrem toho, mať ho nie sú len povinnosti. Je to aj zábava. S kým iným by ste už len mohli pozerať rozprávky bez toho, aby ste sa cítili trápne alebo hlúpo? Ono vás za to odsudzovať jednoznačne nebude, tým si môžete byť istý.

holčička

Buďte zase dieťaťom vďaka tomu vášmu
Kupovanie hračiek a celkové hranie sa s ním bude obohacovať nielen jeho, ale aj váš život. Uvidíte, že budete skutočne šťastná vďaka tomu, že máte pri sebe takéhoto malého človiečika. Všetko, čo musíte urobiť je len prestať túto možnosť zahadzovať. A viete, čo je na deťoch najlepšie? To, že budú mať raz svoje vlastné deti a tie budete môcť len rozmaznávať a hrajkať sa s nimi. Nebudete ich musieť vychovávať. Naozaj si môžete byť istá tým, že budete vďačná za to, keď niečo takéto nezahrabete automaticky niekam preč. Deti sú radosť. A kariéra vás občas tiež môže aj počkať. Je to len na tom, ako si určíte priority. A to už je skutočne len na vás.