Príbeh cieľavedomého podnikateľa

Zatiaľ čo mnoho ľudí by opísal pána Aspreya ako „excentrického“, nazýva sa „prvým profesionálnym biohackerom na svete“.
 
Biohacker je niekto, kto používa vedu a techniku, aby sa pokúsili zlepšiť svoje zdravie „hackovaním“ svojej biológie, pričom často robia veci, ktoré by my ostatní považovali za trochu šialené.blog.jpg
 
A režim pána Aspreyho nesklame. Jeho pátranie po nesmrteľnosti vidí, že časť jeho kostnej drene je odstránená každých šesť mesiacov, takže niektoré jeho kmeňové bunky môžu byť extrahované a potom vstreknuté po celom tele.
 
On tiež trávi čas v komore kryoterapie, ktorá používa tekutý dusík na chladenie svojho tela, "kúpa sa" v infračervenom svetle a pripája elektródy na hlavu.
 
Pán Asprey povedal, že teraz strávil viac ako 1 milión dolárov (800 000 libier) na zlepšenie svojho tela a funkcie mozgu takým spôsobom. Tento finančný náklad bol umožnený vďaka pokračujúcej popularite jeho najznámejšieho samoobslužného biohacku – jeho obľúbenej značky Bulletproof coffee.
 
Nepremokavá káva má neobvyklý recept, ktorý vyžaduje, aby ste si kúpili tri samostatné produkty. Je to čierna káva, do ktorej pridávate maslo a čistenú formu kokosového oleja.
 
Aj keď môžete jednoducho pridať akékoľvek maslo, a kokosový olej, na akúkoľvek kávu, aby sa generické Bulletproof, pán Asprey spoločnosti Bulletproof 360 vám bude predávať originálne, oficiálnu verziu. Kompozitné diely sú široko dostupné v USA a na medzinárodnej úrovni.start up.jpg
 
Tvrdí, že nápoj môže pomôcť zlepšiť fyzické a duševné zdravie človeka a určite má svojich fanúšikov.
 
Keďže pán Asprey začal v roku 2012 predávať nápoj a jeho kompozitné časti, odhaduje, že sa spotrebovalo viac ako 160 miliónov šálok, pričom fanúšikovia celebrít, vrátane amerického televízneho chatu Jimmy Fallon a herca Shaline Woodley.
 
Tento úspech zaznamenal Bulletproof 360 na báze Seattlu, ktorý priláka viac ako 68 miliónov dolárov do investícií a rozšíri sa na širšiu značku potravín a životného štýlu, ktorá vám predá všetko od proteínových tyčiniek, cez tričká a diétne knihy.