Luxus pre naše štvornohé bábätká

Kto povedal, že pre psov existuje len búda a misky na žrádlo je blázon a ešte k tomu zastaraný. Dnes už je všetko inak a tak je to i v ríši zvierat – našich domácich maznáčikov, ktorých každodenne obdarúvame obrovskou náložou lásky. Nevadí nám, že sú rozmaznané, hlavné je, že nás bezpodmienečne milujú a sú za to vďačné. Najväčším bremenom však býva skutočnosť, že raz za rok zatúžime aj po dovolenke pri mori, na ktorú však náš chlpáčik nesmie. Čo s ním bude, kto sa o neho postará ? Rodina nemôže a priateľom je zaťažko sa pár dní o neho postarať ? Nevadí. Už dávno je vymyslené riešenie a navyše s pridanou dávkou luxusu ! Už asi viete na čo tu celú dobu narážam – psie hotely. Znie to trochu smiešne, ale tak to jednoducho je.

psík

Počas pobytu je o ne dokonale postarané a ak nie sú agresívni (neznášajú sa s inými psami), môžu si nájsť i nových kamarátov v spoločných výbehoch vonku. Každý psík má nárok na vlastné misky s doporučenou stravou od vás a vlastný pelech – ak je zvyknutý na ten svoj, môže ho tam mať. Odborníci, ktorých prácou je postarať sa o najvyšší komfort si vypočujú vaše nároky a nebudú sa na vás pozerať ako na hlupákov, ale naopak – postarajú sa o všetko, čo vyžadujete. Celý hotel je pod dohľadom kamerového systému (aj s nočným videním) a každému psíkovi sa venujú osobitne. Hotely sa snažia najmä o reálne rodinné prostredie, takže ich poctivo vyvenčia aj štyrikrát denne, zahrajú sa s nimi, prípadne pomaznajú. V letnom čase majú navyše nárok na letné terasky, v ktorých sa môžu vyblázniť do sýtosti, pretože sú vybavené ako „detské ihrisko pre psov“.

pejsci

Všetky hotely závisia od ich ceny. Čím drahší hotel, tým viac luxusu v ňom nájdete. Existujú aj také, z ktorých nejeden pes nechcel odísť domov, pretože sa tam cítil ako doma. Majú vlastné izby, komfortné postele, gauče, sprchovacie kúty aj vaničky. V tých špičkových sa nachádza aj móda pre psíkov, kde nie sú výnimkou ani župany a rozkošné pyžamká. Niektoré hotely sú známe tým, že sa snažia čo najviac napodobniť hotelové služby pre ľudí. Obsahujú tak všetko, čo budete mať vy na svojej vlastnej dovolenke, a nemusíte tak mať strach, že by váš psík umieral nešťastím. Ak stále máte o ne strach alebo pochybnosti, máte právo požiadať o zasielanie fotiek počas celého pobytu – áno, aj to môže byť jedna z poskytovaných služieb hotelov pre psov.