Urobte, čo môžete


Mysleli ste niekedy na to, akú dôležitú úlohu má vo vašom živote práve sex? Ja nie… ale to až dovtedy, kým som nepochopila, že presne to je niečo, čo mi veľmi chýba. Je jasné, že sex nie je všetko, ale je naozaj veľmi dôležitý a presne preto by sme to mali riešiť. Mali by sme sa zamyslieť nad tým, ako sa o svoj sexuálny život starať, pretože keď tu nebude, budete sa zrazu cítiť naozaj veľmi prázdne. Takže už ide iba o to, ako sa k tomu postavíte.

sauna

Ja som zaujala veľmi zlý postoj, pretože môj partner nikdy nemal problém s erekciou a ja som si to vôbec nevážila. Keď však prišlo na lámanie chleba a prišiel o svoju prácu, vedela som, že nastal naozaj veľmi veľký problém. Sexuálny život sa z nášho života jednoducho vytratil. Začala som sa cítiť zle a obviňovala som samozrejme iba samú seba. Myslela som, že sa mu už nepáčim.
 
PROBLÉM VŠAK NEBOL VÔBEC VO MNE
 
Problém bol iba v tom, že môj partner začal mať problémy s erekciou. Všetky stresy a nervy, čo prežíval v práci, jednoducho nevedel vyventilovať a takto sa to proste jednoducho vzbúrilo priamo v ňom. Bola som nešťastná, ale nešťastný bol aj on. Prečo sa tak stalo? Pretože sme si obaja nevedeli uvedomiť, čo pre nás znamená sex do momentu, kedy sme si ho jednoducho nemohli užiť.

relax

Začala som však hľadať na internete. Môj partner sa tomu veľmi bránil a myslel si, že to rýchlo prejde, ja som však vedela, že to musím riešiť, a to naozaj rýchlo. Našťastie som bola dobrá a našla som pforce. Môj priateľ sa so mnou najprv kvôli tomu ani nerozprával, potom to však skúsil a musím povedať, že to bol jeden z najlepších sexov v mojom živote. Som šťastná, že ma poslúchol a že som to s ním nevzdala. Náš sex je teraz presne taký dobrý, ako bol aj predtým. A za to som vďačná iba tejto malej tabletke, ktorá dokáže skutočne veľké veci. Som skutočne neuveriteľne šťastný človek, nebudem klamať.