Viete, že fotokútik si môžete pripraviť aj doma?

Čaká vás nejaká rodinná oslava, alebo organizujete svadbu, či narodeninovú párty? Takéto stretnutia si vyžadujú nielen dobrú organizáciu, ale aj niečo k tomu, aby sa zábava dobre rozbehla. Dobrou voľbou sú tlačoviny, ktoré umiestnite do fotokútika. Fotokútik si môžete buď objednať u profesionálov, ale viete si ho zabezpečiť aj sami a to bez zbytočne vysokých účtov. Fotokútik predstavuje pre hostí veľkú zábavu.

noviny

Ako na to?

V priestore, kde sa bude realizovať oslava, si vyhliadnite miesto, kde je dobré svetlo a celkom pekné pozadie. Za pozadie môžete kľudne zvoliť aj obyčajnú stenu, či bielu, či inej farby, prípadne priestor, ktorý viete ozdobiť rôznymi nápismi, či kresbami. Pozadie fotky je len a len na vás, ale nemusíte sa báť, bielou stenou skutočne nič nepokazíte. Čo sa týka fotografovania si tiež nemusíte robiť ťažkú hlavu, dá sa fotiť buď na mobil, alebo jednoducho na foťák, ktorý necháte pri fotokútiku. Čo je však dôležitejšie, sú tlačoviny. Vďaka tlačovinám sa váš fotokútik zmení na tú najväčšiu zábavu. Pýtate sa o akých tlačovinách hovoríme? Ide o komponenty ku foteniu, napríklad vtipné okuliare, vtipné nápisy, či fúzy alebo pery, s ktorými sa vaši hostia budú fotiť. Tieto tlačoviny si viete vyrobiť aj doma, či už pomocou papiera a fixky, alebo pomocou počítaču. Tlačoviny vytlačíte na tvrdší papier a nalepíte ich na špajdlu, aby si ich hostia mohli jednoducho dať ku tvári a je hotovo, váš fotokútik bude skutočne vynikajúcou zábavou pre vašich hostí.

písmo

Inšpirácie aj pre iné typy tlačovín

Čo sa týka rôznych typov osláv, viete použiť aj iné typy tlačovín, napríklad dobrou voľbou sú aj menovky, program, menu lístok, nápojový lístok, rôzne hry, noviny, ktoré vytvoríte sami a budú sa týkať toho, čo oslavujete, ale aj napríklad omaľovánky aby sa na vašej oslave zabavili aj tí najmenší. Nezabúdajte, že tlačoviny vám pomáhajú urobiť lepší dojem organizácie vašej oslavy a určite zabavia vašich hostí.  Ak chcete načerpať novú inšpiráciu, či rozmýšľate, kde si dáte svoje tlačoviny vytlačiť, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://printtalk.sk/.